iRobot

iRobot on tehnoloogiaettevõte, mis loodi 1990. aastal USAs Massachusetsi Tehnoloogiainstituudis. iRobot ei tooda ainult tolmuimejaid. Nende mitmekülgseid, intelligentseid ja innovaatilisi roboteid kasutatakse ka kosmose- ja sõjatööstuses.

Tänaseks on kogu maailmas müüdud ligikaudu 2 miljonit iRobot Roomba tolmuimejat. Sõjaliseks otstarbeks müüdud robotite hulk küündib tuhandeni ning on kasutusel peamiselt Iraagi ja Afganistani sõjaoperatsioonidel. iRoboti tooted sisaldavad AWARE™ tehnoloogiat, mis võimaldab robotitel toime tulla keerulistes ja dünaamilistes päriselu situatsioonides.

Armastame öelda, et kui iRobot saab hakkama kosmoses ja rasketes sõjaolukordades, on kodutööd talle meelelahutuseks!

iRobot on börsifirma, mis on noteeritud USAs Nasdaq nimekirjas ja kaupleb IRBT lühendi all.

iRoboti tooted

iRoboti kõige populaarsem toode on autonoomne tolmuimeja Roomba, mis koristab põrandatelt kogu mustuse ilma inimese abita. Roomba järglane Scooba puhastab põranda tolmust ning lahtisest mustusest ning peseb põranda. iRobot kaardistab kogu puhastatava ala ning tuvastab suurenenud mustuse koguse, ette sattunud takistused, trepiastmed. Kui põrand on puhas, lõpetavad iRoboti tolmuimejad töö iseseisvalt ning pöörduvad baasjaama laadima. Samuti suudavad iRoboti tolmuimejad hõlpsasti puhastada tolmu kappide, laudade, voodite ja diivanite alt, kuhu inimesel on tavaliselt keeruline pääseda.

Loomad ja kodurobot

Kassi-, koera- või mõne muu lemmiklooma omanikud teavad, kui raskesti eemalduvad karvad vaipkatetelt ning kui tüütud on tolmused karvarullid kappide või uste taga. iRoboti tolmuimejad puhastavad kergelt kõik pinnad loomakarvadest. Ka toapõrandale laiali tassitud kassiliiv on hõlpsasti eemaldatav.

Üldiselt loomad mürisevaid ja liikuvaid esemeid ei salli. Kuid robottolmuimejate kasutajad on oma ostudega igati rahul. Kui tolmuimeja tööle hakkab ning oma puhastustee ette võtab, muutub kodulooma ettevaatlik suhtumine tihti hoopis lõbusaks mänguks.

Roomba ja Scooba on ehitatud spetsiaalselt arvestades koduloomade ohutust. iRoboti tolmuimejad peatuvad enne takistusi ning muudavad teekonda. Kui koduloom otsustab tolmuimejaga mängida ning pöörab selle ootamatult ümber, lakkab tolmuimeja töötamast. Siiski tuleks esmakordselt kasutamisel jälgida, kuidas koduloom uue seadme suhtes käitub!

iRoboti kasutamine Euroopas

Pakume oma klientidele ainult Euroopa turule toodetud mudeleid. Roomba 600 kuni 900 seeria tolmuimejaid ning vastavaid lisaseadmeid, mis sobivad ka Eesti 220 voldise voolusüsteemi jaoks. Meie tooted on varustatud eestikeelse kasutusjuhendi ning garantiiga.

Tihti on Eestisse tellitud iRoboteid USAst. Kuna USA on iRoboti koduturg, on nende tooted valmistatud eelkõige arvestades USA majapidamisi ning sealsed seadmed töötavad 110 voldilises voolusüsteemis. Kui tellida iRoboti USAst mõne tundmatu edasimüüja kaudu, on iRobot seni soovitanud mitte kasutada seadet voolumuunduriga. Kasutades voolumuundurit, muutub iRoboti garantii kehtetuks ning samuti puuduvad võimalused järelteeninduseks.

Seetõttu soovitame soetada robottolmuimeja volitatud edasimüüjalt.

Milline robottolmuimeja sulle kõige paremini sobib?

Miks osta oma robot eestirobot.ee poest?

Kiire ja TASUTA tarne alates 80€ ostust

iRobot on innovatiivseim robottolmuimeja maailmas

Pakume hooldust ja remonti ka vanadele robotitele

2-aastane garantii

Kus meie robottolmuimejaid ja robotpesureid osta saab?